Логотип
Аккаунт

Вхід в обліковий запис

Забули пароль?

Ще немає облікового запису?

Зареєструватися
Бонусные баллы

Вхід в обліковий запис

Забули пароль?

Ще немає облікового запису?

Зареєструватися

Доставка

Доставка

КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА

Щоб вибрати кур'єрську доставку «Нова пошта», вкажіть при оформленні замовлення адресу доставки. Доставка здійснюється компанією «Нова пошта» безкоштовно при замовленні на суму понад 5000 грн. В інших випадках її вартість залежить від міста доставки і обсягу замовлення згідно з тарифами компанії «Нова пошта». Доставка здійснюється протягом 5 робочих днів після підтвердження наявності товару.

Доставка на відділення Нова пошта

Для отримання замовлення в відділенні компанії «Нова пошта», вкажіть в анкеті номер / адресу зручного відділення, а при отриманні пред'явіть паспорт і номер накладної. Він прийде в повідомленні на ваш мобільний телефон відразу після відправки замовлення. Доставка здійснюється компанією «Нова пошта» безкоштовно при замовленні на суму понад 5000 грн. В інших випадках її вартість залежить від міста доставки і обсягу замовлення згідно з тарифами компанії «Нова пошта». Доставка здійснюється протягом 5 робочих днів після підтвердження наявності товару.

Важливо! Якщо сума замовлень перевищує 5000 грн в день, для отримання замовлення необхідно пред'явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій, як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.

Зверніть увагу, в періоди розпродажів доставка може зайняти більше заявленого терміну.

liqpay mastercard visa