Логотип
Аккаунт

Вхід в обліковий запис

Забули пароль?

Ще немає облікового запису?

Зареєструватися
Бонусные баллы

Вхід в обліковий запис

Забули пароль?

Ще немає облікового запису?

Зареєструватися

Фирменная одежда Brax

Сортувати по
Знайдено товарів: 111
Сортувати по

Brax втілює упевнений стиль і комфорт, задовольняючи індивідуальні потреби клієнтів за допомогою п'яти незалежних брендів:

  • Feel good – комфортний повсякденний одяг з ексклюзивних матеріалів.
  • Eurex – це колекція брюк ідеального крою для чоловіків.
  • Raphaela – жіноча стильна, спортивна і витончена лінія штанів.
  • Golf – спортивний одяг.
  • Active – колекція для чоловіків, жінок і дівчат, які люблять проводити час на свіжому повітрі.

На сайті нашого інтернет-магазину можна замовити джинси, куртки джемпери та топи для дівчат. Ціна повністю відповідає якості товару. Купити можна з доставкою по Україні або забрати товар в одному з мережі магазинів в Києві.

Історія становлення бренду

Історія Brax налічує понад 125 років, але це не заважає їм впроваджувати інновації на кожному кроці. Відомі своїми високоякісними жіночими та чоловічими брюками та джинсами. Вони прагнуть до постійного вдосконалення в усіх сферах свого бізнесу.

Заснований Бернвардом Лейневебером, кравцем з Берліна. У 1888 році він відкрив магазин готового чоловічого одягу. Відтоді це ключовий німецький бренд повсякденного одягу.

Після зльотів і падінь, в 1950 році вони представили так звані “Брюки прогресу”. І відтоді продовжують вводити нововведення, використовуючи цифрові технології для створення своїх моделей і кожного разу гарантуючи ідеальну сумісність.

Філософія бренду Brax і особливості одягу

Основна увага при виробництві приділяється забезпеченню оптимальної підгонки й найвищої якості виготовлення. Це також використання сучасних матеріалів, яка складає основу міжнародного успіху Brax. Соціальна та екологічна відповідальність також є невіддільною частиною їх діяльності.

Основні цінності бренду:

  • висока якість;
  • зручна посадка;
  • довговічна надійність.

Ще одна причина, за якою одяг бренду такий популярний – повна універсальність виробів, їх можна носити практично у будь-якому стильному поєднанні й на різні заходи, як для чоловіків, так і для жінок.

Німецький бренд, який робить все: від сучасного стилю і технологічних процесів до прихильності соціальної та екологічної відповідальності.

Купити вироби можна в нашому інтернет-магазині. Прийнятна ціна і хороші знижки не залишать вас байдужими. Замовляйте доставку по Києву або Україні.

liqpay mastercard visa